Dřevěné terasy z exotických dřevin

Dřevo je dnes stále oblíbenějším a často používaným materiálem v architektuře zahrad. Dřevěné terasyokolí bazénů a jezírek, chodníky, balkony, to všechno jsou místa, kde je dřevo nejpřirozenějším  propojením Vašeho domu s přírodou. Jeho jedinečné vlastnosti a přirozenost Vás okouzlí.

Nabízíme širokou škálu osvědčených tropických a evropských dřevin, které vynikají svými vlastnostmi. V horkých letních dnech si dřevo bere přesně to správné množství tepla a jeho povrch je stejně  příjemný i při chladnějším počasí.

Se širší škálou nabízených tropických dřevin se zvyšuje i jeho dostupnost pro koncové zákazníky. Nové dřeviny jsou v porovnání s tradičním teakem několikrát levnější a to i při zachování výborné přirozené odolnosti a trvanlivosti.

Zejména tropické dřeviny se vyznačují specifickými vlastnostmi -  vysokou odolností proti povětrnostním vlivům bez nutnosti impregnace, vysokou tvrdostí díky své  vysoké měrné hmotnosti 690 až 1050 kg/m3 a delší životností.

Přirozenou vlastností dřeva je postupné odplavování přirozeného barviva. Působením deště a slunce získá dřevo stříbrně-šedou patinu. Toto platí i pro exotické dřeviny. Pro udržení přirozené barvy se doporučuje použití olejů, např. teakového oleje, a to buď bezbarvého či s přirozeným pigmentem.

 

Dřevěné terasy

 

Okolí jezírka

 

Okolí bazénu

Nabízíme kompletní službu

Zajistíme  zaměření a návrh tvaru terasy včetně cenové nabídky, návrh konstrukce, přípravnéstavební prácedodávku a montáž dřevěné terasy i případné doplňkové truhlářské a tesařské práce  na zakázku podle přání zákazníka (výstavbu pergoly, dřevěné obložení atd.).

Nechceme zákazníky obtěžovat zajišťováním stavební připravenosti, sháněním dalších řemeslníků pro navážení štěrku, betonování, kladení obrubníků a  jakýchkoli jiných přípravných prací. Všechny tyto práce jsme připraveni zajistit.

Zákazník si vždy sám vybírá rozsah prací, které si u nás objedná.

 

Kontaktujte nás pro zpracování cenové nabídky.